+48 91 41 45 441    zspmieszkowice@op.pl

Uwaga !!!

 

Rozpoczynamy nabór do projektu „Kształcenie otwarte na Europę” o numerze POWERVET-2020-1-PL01-KA102-080102 w ramach projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. Projekt adresowany jest do uczniów i uczennic naszej Szkoły, kształcących się w zawodach: technik architektury krajobrazu oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Aplikować mogą wszyscy uczniowie uczęszczający w roku szkolnym 2020/2021 do klas II i III.

Rekrutacja prowadzona jest w terminie od 16.06.2021r. od godziny 8:00 do 22.06.2021r. do godziny 10:00. Formularze można składać do sekretariatu szkoły lub Członków Komisji Rekrutacyjnej.

Prosimy o DOKŁADNE zapoznanie się z Regulaminem Naboru oraz instrukcją wypełniania formularza zgłoszeniowego.

Udział w przedsięwzięciu to doskonała szansa rozwoju zawodowego oraz osobistego. Zakwalifikowani uczniowie wezmą udział w dwutygodniowych praktykach w greckich przedsiębiorstwach gdzie będą mogli zwiększyć swoją wiedzę oraz umiejętności związane z profilem kształcenia. Projekt to okazja do zdobycia międzynarodowych doświadczeń i zwiększenia własnego potencjału. Oprócz tego realizowany będzie program kulturowy, który pozwoli bliżej poznać tradycję oraz zabytki Grecji.

 

Zapraszamy do aplikowania.

 

Dodatkowe informacje oraz wsparcie uzyskacie u Dyrektora Szkoły oraz Członków Komisji Rekrutacyjnej.

 

Z uwagi na fakt, iż mobilność w ramach przedsięwzięcia planowana jest na początek września roku szkolnego 2021/2022 zajęcia przygotowawcze dla zakwalifikowanych uczestników odbywać będą się częściowo w wakacje i są one obowiązkowym elementem działań w ramach projektu. Przypominamy również że aby wyjechać za granicę niezbędny jest aktualny dowód osobisty lub paszport.

 

Bogumiła Żurawiecka

PLIKI DO POBRANIA 

Formularz zgłoszeniowy

Instrukcja do formularza zgłoszeniowego

Regulamin Naboru